Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Oferta wynajmu powierzchni

Do wynajęcia :

 1. Pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 171,40 m2 ( 6 pokoi o następujących powierzchniach: 16,2 m2; 14,1 m2; 20,2 m2; 20,0 m2; 20,6 m2; 28,1 m2; pokój socjalny o pow. 12 m2 oraz 2 toalety i korytarz o pow. 30,4 m2 ). Pomieszczenia położone na II piętrze w C.H. ASTRA przy ul. Horbaczewskiego 4-6 – wejście główne wydzielone od ul. Horbaczewskiego.

  POMIESZCZENIA BIUROWE WOLNE OD 01.10.2016 R

  Lokalizacja widoczna http://astra.wroc.pl/obiekty/ch-astra – oznakowanie na mapce Devpol w pobliżu wejścia zachodniego do Obiektu.

Dlaczego właśnie Centrum Handlowe ASTRA?

 • Polskie Centrum z długoletnią tradycją, znane praktycznie wszystkim wrocławianom.
 • Atrakcyjne położenie oraz łatwy dojazd, duże zaplecze parkingowe.
 • Duże zróżnicowanie branżowe w jednym miejscu.
 • Stali Klienci ze względu na własny  program lojalnościowy  „Program Klubowy +”.
 • Atrakcyjne ceny wynajmu.
 • Dostęp dla Klientów do bezpłatnego internetu Wi-fi.
 • Powierzchnia całego Obiektu to ok. 20 000 m2.

 

W sprawie najmu prosimy o kontakt osobisty od poniedziałku do piątku w godzinach od 7ºº do 15ºº bądź telefoniczny pod nr telefonu 071 354 96 17. Zapraszamy również do kontaktu drogą mailową pod adresem:  astra4@astra.wroc.pl.

  1. Powierzchnia handlowa otwarta w C.H. TGG przy ul. Słubickiej 18, zlokalizowana na parterze obok Supermarketu ASTRA, stoisko nr.2 o powierzchni ok. 8 m2.

   Lokalizacja widoczna http://astra.wroc.pl/obiekty/astra-w-tgg

  2. Powierzchnia handlowa otwarta w C.H. TGG przy ul. Słubickiej 18, zlokalizowana na parterze na terenie Supermarketu ASTRA – z przodu przed kasami, stoisko o powierzchni ok. 4 m2.

   Lokalizacja widoczna http://astra.wroc.pl/obiekty/astra-w-tgg – od strony wejścia bocznego oznakowanego na mapce.

  3. Powierzchnia handlowa w Supermarkecie ASTRA TGG przy ul. Słubickiej 18 (obecnie stoisko Księgarnia), wielkość stoiska 81 m2.

   Stoisko zlokalizowane w przechodnim miejscu w Supermarkecie ASTRA TGG przy ul. Słubickiej 18 we Wrocławiu.

   Powierzchnia dostępna od 01.02.2017 r.                                                                                                         

  4. Powierzchnia po Banku Ochrony Środowiska 100m2, parter, wejście od ul. Horbaczewskiego.Na planie obiektów zaznaczona jako nr 50. Powierzchnia będzie dostępna do wynajęcia od 01.12.2017r.                                                                                                                        Lokalizacja widoczna http://astra.wroc.pl/obiekty/ch-astra/
 • Program klubowy
 • Jak do nas trafić
 • Plan obiektów

Z naszą kartą wiele zyskujesz

Dbając o naszych Klientów stworzyliśmy „Program Klubowy +", dzięki karcie zbieramy punkty i wymieniamy je na Nagrody w Punkcie Obsługi Klienta bądź na wszystkich naszych stoiskach Firmowych. My nie narzucamy, to właśnie TY, Drogi Kliencie, wybierasz, co chciałbyś otrzymać w ramach zgromadzonych punktów.

centrum handlowe wrocław
czytaj więcej
Aktualna gazetka zobacz gazetkę
Honorujemy karty astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra
2012 © ASTRA
Strona zaprojektowana przez: Auch Studio