Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Program klubowy


          Centrum Handlowe ASTRA jako nieliczne z wielu Centrów mieszczących się na terenie Wrocławia może pochwalić się wysoko rozbudowanym Programem Klubowym + dla Klientów. Jest to Program, który nie ogranicza, a rozwija wyobraźnię Klienta robiącego zakupy na terenie ASTRY. Cała przygoda istnienia w „Programie Klubowym+” rozpoczyna się od założenia konta za pomocą wypełnionego formularza, do którego Klient dołącza paragon  z  zakupów dokonanych  na stoiskach Firmowych  ASTRY .       

         ASTRA przyznaje Klientowi punkty za dokonywanie regularnych zakupów na stoiskach Firmowych. Uczestnik Programu Klubowego przed dokonaniem płatności przy kasie najpierw pokazuje Kartę Klubową, z której kasjerka wczytuje kod kreskowy i w ten sposób dopisywane są punkty za zakupy konkretnemu Uczestnikowi. W celu zapewnienia wiarygodności i poczucia bezpieczeństwa Klientów, Program Klubowy umożliwia w każdej chwili możliwość weryfikacji ilości zgromadzonych punktów. Uczestnik w każdym momencie przy zakupach po użyciu Karty może zweryfikować swój stan punktów. Stan  punktów widoczny jest na ekranie kasy oraz pojawia się na paragonie Klienta, gdzie widnieje również numer Uczestnika Programu Klubowego, co daje pewność, że dane punkty wpłynęły właśnie na konto danego Uczestnika. Za każdą wydaną 1 złotówkę Klient otrzymuje 2 punkty widoczne następnego dnia roboczego po przyznaniu punktów.

 

UWAGA KLIENCI MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA ILOŚCI ZGROMADZONYCH PUNKTÓW PRZEZ INTERNET!!!

Sprawdź PUNKTY!


  1. Ogłoszenie
  2. Regulamin
  3. Załącznik dla dotychczasowych klientów
  4. Formularz dla osób fizycznych
  5. Formularz dla osób niebędących osobami fizycznymi
  • Program klubowy
  • Jak do nas trafić
  • Plan obiektów

Z naszą kartą wiele zyskujesz

 

Dbając o naszych Klientów stworzyliśmy „Program Klubowy +", dzięki karcie zbieramy punkty i wymieniamy je na Nagrody na wszystkich naszych stoiskach Firmowych oraz na wybranych stoiskach Najemców. My nie narzucamy, to właśnie TY, Drogi Kliencie, wybierasz, co chciałbyś otrzymać w ramach zgromadzonych punktów.

centrum handlowe wrocław

czytaj więcej
Aktualna gazetka zobacz gazetkę
Honorujemy karty astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra
2012 © ASTRA
Strona zaprojektowana przez: Auch Studio