Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Aktualności

Kolejna akcja

Kolejna akcja "Witaj szkoło" już za nami!

Kolejna akcja "Witaj szkoło" już za nami! Wszystkich serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia na Facebook’u Centrum Handlowego ASTRA. Zachęcamy naszych klientów do udziału w kolejnych eventach organizowanych przez nasze Centrum. Dziękujemy wszystkim tym, którzy 30.08.2014 bawili się razem z nami.

6 wrz 2014
Akcja

Akcja "Witaj Szkoło"

30 -go sierpnia Akcja „Witaj Szkoło” W tym dniu w godzinach od 11 do 19 zachęcamy wszystkie dzieci z rodzicami do wzięcia udziału w Akcji „Witaj Szkoło”. Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: gry, zabawy, konkursy z nagrodami oraz malowanie twarzy. Jedną z niespodzianek będzie łowienie rybek i tworzenie Podwodnego Świata. Zabawę umili wesoły Tygrysek, który rozweseli każdego malucha.

Centrum Handlowe Astra Serdecznie Zaprasza!

27 sie 2014
Promocje i Rabaty

Promocje i Rabaty

Od 29.08 do 15.09 „ Super Promocje i Rabaty” Serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów do skorzystania z naszej oferty specjalnej „Super Promocje i Rabaty”. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych i atrakcyjnych ofert.

27 sie 2014
  • Program klubowy
  • Jak do nas trafić
  • Plan obiektów

Z naszą kartą wiele zyskujesz

Dbając o naszych Klientów stworzyliśmy „Program Klubowy +", dzięki karcie zbieramy punkty i wymieniamy je na Nagrody w Punkcie Obsługi Klienta bądź na wszystkich naszych stoiskach Firmowych. My nie narzucamy, to właśnie TY, Drogi Kliencie, wybierasz, co chciałbyś otrzymać w ramach zgromadzonych punktów.

centrum handlowe wrocław
czytaj więcej
Aktualna gazetka zobacz gazetkę
Honorujemy karty astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra