Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Aktualności

Jarmark Produktów Regionalnych

Jarmark Produktów Regionalnych

Jarmark Produktów Regionalnych

Jarmark Produktów Regionalnych już od wtorku 19 września 2017r.

W dniach 19-21 września 2017 r. w Centrum Handlowym Astra będziemy gościć Jarmark Produktów Regionalnych. Serdecznie zapraszamy do zakupów tradycyjnych i smacznych produktów z różnych regionów Polski.

18 Wrz 2017
Akcja

Akcja "Witaj Szkoło" już za nami.

Akcja "Witaj Szkoło" już za nami.

Akcja Witaj Szkoło" już za nami! Wszystkich serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć, z tego wydarzenia, na Facebook'u - Centrum Handlowego ASTRA. Zachęcamy naszych Klientów do udziału w kolejnych eventach organizowanych przez nasze Centrum. Dziękujemy wszystkim tym, którzy 02.09.2017 r. bawili się razem z nami

18 Wrz 2017
Akcja

Akcja "Witaj Szkoło" już niebawem!!!

Od  01.09 do 17.09 zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z kolejnej promocji w ramach  akcji "Witaj Szkoło" - na każdym ze stoisk specjalnie dla Państwa przygotowane zostały artykuły w promocyjnych cenach.

 A już 02.09 tj. w sobotę zapraszamy najmłodszych wraz z rodzicami w godz. 11-19 na moc atrakcji z Myszką Miki w tym gry, konkursy, zabawy dla dzieci,  i wiele innych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

25 Sie 2017
  • Program klubowy
  • Jak do nas trafić
  • Plan obiektów

Z naszą kartą wiele zyskujesz

 

Dbając o naszych Klientów stworzyliśmy „Program Klubowy +", dzięki karcie zbieramy punkty i wymieniamy je na Nagrody na wszystkich naszych stoiskach Firmowych oraz na wybranych stoiskach Najemców. My nie narzucamy, to właśnie TY, Drogi Kliencie, wybierasz, co chciałbyś otrzymać w ramach zgromadzonych punktów.

centrum handlowe wrocław

czytaj więcej
Aktualna gazetka zobacz gazetkę
Honorujemy karty astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra
2012 © ASTRA
Strona zaprojektowana przez: Auch Studio