Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Aktualności

28   MAJA „DZIEŃ DZIECKA” W CENTRUM HANDLOWYM ASTRA

28 MAJA „DZIEŃ DZIECKA” W CENTRUM HANDLOWYM ASTRA

W tym dniu w godzinach od 11-19 zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do „Krainy Dziecięcych Marzeń” w CH Astra. Dla dzieci przygotowaliśmy wiele niespodzianek i atrakcji z nagrodami: gry, konkursy, zabawy.

Zapraszamy również wszystkich Państwa do „Strefy Niskich Cen” gdzie na każdym ze stoisk przygotowane zostały artykuły w promocyjnych cenach.

24 maja 2016
Zielone Jarmarki już za nami

Zielone Jarmarki już za nami

Wszystkich serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć na Facebooku Centrum Handlowego Astra. W dniach od 15.06.2016 do 18 .06.2016r. ponownie będziemy gościć Zielone Jarmarki. Centrum Handlowe Astra Serdecznie Zaprasza.

16 maja 2016
15 MAJA 2016 R. ZIELONE ŚWIĄTKI

15 MAJA 2016 R. ZIELONE ŚWIĄTKI

Uprzejmie informujemy, że w dniu 15.05.2016 r. (Zielone Świątki)

Centrum Handlowe ASTRA przy ul. Horbaczewskiego 4-6 oraz Supermarket ASTRA w Centrum Handlowym TGG przy ul. Słubickiej 18 będą nieczynne.

13 maja 2016
  • Program klubowy
  • Jak do nas trafić
  • Plan obiektów

Z naszą kartą wiele zyskujesz

Dbając o naszych Klientów stworzyliśmy „Program Klubowy +", dzięki karcie zbieramy punkty i wymieniamy je na Nagrody w Punkcie Obsługi Klienta bądź na wszystkich naszych stoiskach Firmowych. My nie narzucamy, to właśnie TY, Drogi Kliencie, wybierasz, co chciałbyś otrzymać w ramach zgromadzonych punktów.

centrum handlowe wrocław
czytaj więcej
Aktualna gazetka zobacz gazetkę
Honorujemy karty astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra
2012 © ASTRA
Strona zaprojektowana przez: Auch Studio