Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich Święta Centrum Handlowe Astra pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia ,pomyślności i miłości najbliższych oraz pogody ducha każdego dnia.

20 Sty 2016
WROCŁAW 2016 EUROPEJSKA STOLICA KULTURY

WROCŁAW 2016 EUROPEJSKA STOLICA KULTURY

Już w piątek, 15 stycznia, we Wrocławiu rozpoczną się trzydniowe obchody największego święta kulturalnego w historii miasta. Podczas Weekendu Otwarcia inaugurującego rok Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 odbędzie się prawie setka wydarzeń – wyśmienitych wystaw z dziedziny sztuki i architektury, a także koncertów i spektakli. W ramach projektu „ Dźwięki Wrocławia ” w sobotę w C.H. Astra od godz. 14.00 umilać nam będzie czas i zakupy występ duetu muzycznego – skrzypce i gitara. Zapraszamy do projektu ESK!!!

14 Sty 2016
Zielone Jarmarki od 13-16.01.2016r.!!!

Zielone Jarmarki od 13-16.01.2016r.!!!

Już od środy 13.01.2016r. zapraszamy na Jarmark Produktów Regionalnych. Będą wędlinki , chlebki na zakwasie, serki górskie, sery z całego świata, chałwy greckie ręcznie robione, bloki czekoladowe, ciasta domowe, sery holenderskie, ręcznie robione holenderskie wafle podawane na gorącej czekoladzie, węgierskie wędliny i przekąski, pierogi ręcznie robione, przyprawy ekologiczne, zioła i herbaty, rękodzieło. Serdecznie zapraszamy!!!

10 Sty 2016
  • Program klubowy
  • Jak do nas trafić
  • Plan obiektów

Z naszą kartą wiele zyskujesz

Dbając o naszych Klientów stworzyliśmy „Program Klubowy +", dzięki karcie zbieramy punkty i wymieniamy je na Nagrody w Punkcie Obsługi Klienta bądź na wszystkich naszych stoiskach Firmowych. My nie narzucamy, to właśnie TY, Drogi Kliencie, wybierasz, co chciałbyś otrzymać w ramach zgromadzonych punktów.

centrum handlowe wrocław
czytaj więcej
Aktualna gazetka zobacz gazetkę
Honorujemy karty astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra
2012 © ASTRA
Strona zaprojektowana przez: Auch Studio