Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Aktualności

3 Czerwca

3 Czerwca "Dzień dziecka" w Centrum Handlowym ASTRA

W tym dniu w godzinach od 11-19 zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do „Krainy Dziecięcych Zabaw ” w CH Astra. Dla dzieci przygotowaliśmy wiele niespodzianek i atrakcji z nagrodami: gry, konkursy, zabawy. 1 czerwca Tygrysek będzie zapraszać wszystkie pociechy do włączenia się do wspólnego świętowania w strefie ”Krainy Dziecięcych Zabaw”

Zapraszamy również wszystkich Państwa do „Strefy Niskich Cen” gdzie na każdym ze stoisk przygotowane zostały artykuły w promocyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy

28 maja 2017
Za nami akcja

Za nami akcja "Pacjent pod opieką diagnosty"

Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i aktywne korzystanie z przygotowanych dla Państwa atrakcji! O ewentualnych akcjach będziemy informować na bieżąco.

Serdecznie pozdrawiamy

28 maja 2017
DZIEŃ MAMY 26 MAJA

DZIEŃ MAMY 26 MAJA

W tym wyjątkowym dniu dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz spełnienia marzeń wszystkim mamom życzy C.H. Astra

25 maja 2017
  • Program klubowy
  • Jak do nas trafić
  • Plan obiektów

Z naszą kartą wiele zyskujesz

 

Dbając o naszych Klientów stworzyliśmy „Program Klubowy +", dzięki karcie zbieramy punkty i wymieniamy je na Nagrody na wszystkich naszych stoiskach Firmowych oraz na wybranych stoiskach Najemców. My nie narzucamy, to właśnie TY, Drogi Kliencie, wybierasz, co chciałbyś otrzymać w ramach zgromadzonych punktów.

centrum handlowe wrocław

czytaj więcej
Aktualna gazetka zobacz gazetkę
Honorujemy karty astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra
2012 © ASTRA
Strona zaprojektowana przez: Auch Studio