Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Aktualności

Święty Mikołaj opuścił Centrum Handlowe ASTRA

Święty Mikołaj opuścił Centrum Handlowe ASTRA

Święty Mikołaj opuścił Centrum Handlowe ASTRA. Zachęcamy do obejrzenia efektów jego wizyty na facebook'u astra.wroc.pl/facebook. Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie!   Do 15.12.2014r. zapraszamy Państwa do Krainy Promocji i Rabatów! Mnóstwo ciekawych ofert i atrakcyjnych rabatów tylko w C. H. ASTRA!

8 Gru 2014
„ZAGRODA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W CENTRUM HANDLOWYM ASTRA „ !!!

„ZAGRODA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W CENTRUM HANDLOWYM ASTRA „ !!!

ASTRA „ !!! W tych dniach w godzinach od 11:00 do 19:00 (sobota) oraz 10:00 do 15:00 (niedziela) zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami do Zagrody Świętego Mikołaja. Powitają Was Św. Mikołaj, Śnieżynka oraz Elfy ze słodyczami. Będzie czekało na Was mnóstwo atrakcji i niespodzianek, liczne konkursy z nagrodami m.in. wspólne robienie ozdób i kartek świątecznych, choinka życzeń, bombkowe domino i wiele, wiele innych. Gwarantujemy świąteczną atmosferę i mnóstwo zabawy!

28 Lis 2014
        Od 01.12 do 15.12.2014 r. „Kraina promocji i Rabatów”

Od 01.12 do 15.12.2014 r. „Kraina promocji i Rabatów”

Serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów do Krainy Promocji i Rabatów w Centrum Handlowym ASTRA. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy mnóstwo atrakcyjnych ofert. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty świątecznej!

28 Lis 2014
  • Program klubowy
  • Jak do nas trafić
  • Plan obiektów

Z naszą kartą wiele zyskujesz

 

Dbając o naszych Klientów stworzyliśmy „Program Klubowy +", dzięki karcie zbieramy punkty i wymieniamy je na Nagrody na wszystkich naszych stoiskach Firmowych oraz na wybranych stoiskach Najemców. My nie narzucamy, to właśnie TY, Drogi Kliencie, wybierasz, co chciałbyś otrzymać w ramach zgromadzonych punktów.

centrum handlowe wrocław

czytaj więcej
Aktualna gazetka zobacz gazetkę
Honorujemy karty astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra
2012 © ASTRA
Strona zaprojektowana przez: Auch Studio