Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Aktualności

UWAGA !!! 06-07 grudnia do C.H. ASTRA zawita Św. Mikołaj !!

UWAGA !!! 06-07 grudnia do C.H. ASTRA zawita Św. Mikołaj !!

W tych dniach w godzinach od 10:00 do 18:00 zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami. Powitają Was Św. Mikołaj, Śnieżynka oraz Elfy ze słodyczami. Będzie czekało na Was mnóstwo atrakcji i niespodzianek, malowanie twarzy, liczne konkursy z nagrodami m.in. wspólne robienie ozdób i kartek świątecznych, choinka życzeń, bombkowe domino i wiele, wiele innych. Gwarantujemy świąteczną atmosferę i mnóstwo zabawy.

Dodatkowo od 2 do 15  grudnia zapraszamy do „Strefy Świątecznych Promocji”. Tutaj znajdziesz najlepsze prezenty dla swoich bliskich. Przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa atrakcyjne rabaty. Centrum Handlowe ASTRA Serdecznie Zaprasza !

26 Lis 2013
Akcja

Akcja "Witaj Szkoło" już za nami!

Akcja "Witaj Szkoło" już za nami! Wszystkich serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć, z tego wydarzenia, na Facebook'u - Centrum Handlowego ASTRA. Zachęcamy naszych Klientów do udziału w kolejnych eventach organizowanych przez nasze Centrum. Dziękujemy wszystkim tym, którzy 31.08.2013r. bawili sie razem z nami.

15 Wrz 2013
Od 31.08 do 15.09 „Super Promocje i Rabaty”

Od 31.08 do 15.09 „Super Promocje i Rabaty”

Serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów do skorzystania z naszej oferty specjalnej „Super Promocje i Rabaty”. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych i atrakcyjnych ofert.

4 Wrz 2013
  • Program klubowy
  • Jak do nas trafić
  • Plan obiektów

Z naszą kartą wiele zyskujesz

 

Dbając o naszych Klientów stworzyliśmy „Program Klubowy +", dzięki karcie zbieramy punkty i wymieniamy je na Nagrody na wszystkich naszych stoiskach Firmowych oraz na wybranych stoiskach Najemców. My nie narzucamy, to właśnie TY, Drogi Kliencie, wybierasz, co chciałbyś otrzymać w ramach zgromadzonych punktów.

centrum handlowe wrocław

czytaj więcej
Aktualna gazetka zobacz gazetkę
Honorujemy karty astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra
2012 © ASTRA
Strona zaprojektowana przez: Auch Studio