Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Aktualności

15.08.2014 r. piątek (Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny)

15.08.2014 r. piątek (Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny)

W dniu 15.08.2014 r. piątek (Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny)Centrum Handlowe ASTRA przy ul. Horbaczewskiego 4-6 oraz Supermarket ASTRA w C.H. TGG przy ul. Słubickiej 18  będzie nieczynne.

16 Cze 2014
 31-go maja „Dzień Dziecka”  w C.H. ASTRA

31-go maja „Dzień Dziecka” w C.H. ASTRA

W tym dniu w godzinach od 11 do 19 zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do "Strefy dziecięcych zabaw" w Centrum Handlowym ASTRA. Dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek: konkursy, gry, zabawy, a także malowanie twarzy. Tygrysek sprawi, że nasze pociechy przeżyją niezapomniane chwile.

Centrum Handlowe ASTRA Serdecznie Zaprasza!

28 maja 2014
Kraina Wiosenno- Świątecznych Promocji w C.H. ASTRA

Kraina Wiosenno- Świątecznych Promocji w C.H. ASTRA

Serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów, w dniach od 16 do 30 kwietnia, do Krainy Wiosenno - Kraina Wiosenno- Świątecznych Promocji w C.H. ASTRA Świątecznych Promocji w Centrum Handlowym ASTRA. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szereg atrakcyjnych promocji i Rabatów. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty!

11 Kwi 2014
  • Program klubowy
  • Jak do nas trafić
  • Plan obiektów

Z naszą kartą wiele zyskujesz

 

Dbając o naszych Klientów stworzyliśmy „Program Klubowy +", dzięki karcie zbieramy punkty i wymieniamy je na Nagrody na wszystkich naszych stoiskach Firmowych oraz na wybranych stoiskach Najemców. My nie narzucamy, to właśnie TY, Drogi Kliencie, wybierasz, co chciałbyś otrzymać w ramach zgromadzonych punktów.

centrum handlowe wrocław

czytaj więcej
Aktualna gazetka zobacz gazetkę
Honorujemy karty astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra
2012 © ASTRA
Strona zaprojektowana przez: Auch Studio