Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

ARTYKUŁY SPORTOWE lokal 167

photo tel.: 71 354-96-24 stoisko nr: 167 I piętro

Aktywność fizyczna to jeden z najistotniejszych elementów zdrowego stylu życia,dlatego przygotuj się do niej na naszym stoisku sportowym.

HPIM5766

Stoisko z szeroką ofertą obuwia oraz potrzeb dla sportów zimowych jak i letnich. W ofercie również szeroki wybór odzieży sportowej takich firm jak 4F, Brubeck , Regata, Rugger , Mix , Dzianel, Dynamic.

 

 HPIM5758

 

 

 

Ponadto u nas znajdziesz także akcesoria na fitness, pasy i spodnie wyszczuplające, różnego rodzaju ściągacze neoprenowe.

 

HPIM5770

 

 

 HPIM5768

 

 

 

 

 

Posiadamy w sprzedaży odżywki dla sportowców i inne suplementy diety firmy OLIMP. Duży wybór artykułów sportowych WKS Śląsk.

Serdecznie zapraszamy

 

  • Program klubowy
  • Jak do nas trafić
  • Plan obiektów

Z naszą kartą wiele zyskujesz

 

Dbając o naszych Klientów stworzyliśmy „Program Klubowy +", dzięki karcie zbieramy punkty i wymieniamy je na Nagrody na wszystkich naszych stoiskach Firmowych oraz na wybranych stoiskach Najemców. My nie narzucamy, to właśnie TY, Drogi Kliencie, wybierasz, co chciałbyś otrzymać w ramach zgromadzonych punktów.

centrum handlowe wrocław

czytaj więcej
Aktualna gazetka zobacz gazetkę
Honorujemy karty astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra
2012 © ASTRA
Strona zaprojektowana przez: Auch Studio