O Astrze - Centrum Handlowe Astra
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

O Astrze

 

 

    „ASTRA” jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością w całości z polskim kapitałem  zakładowym w wysokości 6050000 zł.

Spółka prowadzi działalność handlowo-usługową w dwóch obiektach we Wrocławiu: Centrum Handlowym ASTRA przy ul. E. Horbaczewskiego 4-6 i Supermarket ASTRA w Centrum Handlowym TGG na rogu ulic Legnickiej i Słubickiej.

Oba obiekty usytuowane są przy głównych ciągach komunikacyjnych miasta Wrocławia, z bardzo dogodnym dojazdem indywidualnymi środkami transportu jak i korzystając z komunikacji miejskiej. Dla Naszych zmotoryzowanych Klientów posiadamy duże i wygodne parkingi.

 

Centrum Handlowe ASTRA to wielobranżowe, typowo Polskie Centrum Handlowe z wieloletnią tradycją, zlokalizowane przy obwodnicy śródmiejskiej, w pobliżu obwodnicy autostradowej.

Na powierzchni ponad 20 tysięcy m2, na trzech poziomach handlowych mieści się ponad 140 stoisk z działalnością handlową, gastronomiczną i usługową. Największą powierzchnię zajmuje dobrze zaopatrzony supermarket spożywczy. Wysoka estetyka obiektu i duża różnorodność oferowanego w Centrum asortymentu handlowego oraz usług, niespotykanych w innych centrach handlowych,  gwarantują  udane zakupy i znakomity nastrój.  Czas spędzony
w ASTRZE, to czas zakupów w Rodzinnej atmosferze bez tłoku i hałasu, a każdy kto ceni dobry gust, z pewnością znajdzie tu coś wyjątkowego nie tylko dla siebie.

 

W Centrum Handlowym TGG prowadzimy nowoczesny supermarket spożywczo przemysłowy z bardzo bogatą i stale urozmaicaną ofertą handlową, modyfikowaną wg. potrzeb Klientów.

 

Szczególną atrakcją, sprzyjającą dokonywaniu  u nas zakupów, są ciągłe promocje, okresowe akcje  rozsprzedażowe, którym towarzyszą wyjątkowe programy skierowane dla dzieci.

Wszystkich  Klientów zachęcamy do przystąpienia do „Programu Klubowego +” (informacje na stoiskach ASTRA
i Biurze Obsługi Klienta), który zapewnia, po uzyskaniu odpowiedniej ilości punktów, możliwość nabycia atrakcyjnych nagród za jedną złotówkę.

W niektórych miejscach Centrum Handlowego ASTRA udostępniamy możliwość  korzystania z bezpłatnego łącza internetowego poprzez Wi-Fi.

 

 

 

  • Program klubowy
  • Jak do nas trafić
  • Plan obiektów

Z naszą kartą wiele zyskujesz

 

Dbając o naszych Klientów stworzyliśmy „Program Klubowy +", dzięki karcie zbieramy punkty i wymieniamy je na Nagrody na wszystkich naszych stoiskach Firmowych oraz na wybranych stoiskach Najemców. My nie narzucamy, to właśnie TY, Drogi Kliencie, wybierasz, co chciałbyś otrzymać w ramach zgromadzonych punktów.

centrum handlowe wrocław

czytaj więcej
Aktualna gazetka zobacz gazetkę
Honorujemy karty astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra astra wrocław centrum handlowe centrum handlowe wrocław centrum handlowe astra ch astra astra
Dostawca usług teleinformatycznych
2012 © ASTRA
Strona zaprojektowana przez: Auch Studio